Yurtdışı Oteller

Otel ve rezervasyon diğer hizmet sektörlerinde de olduğu benzer biçimde dünyada 1950’ler den sonrasında hızla büyüyen ve genişleyen  bir gelişim sürecine girmiştir. Bununla beraber pazar sürekli değişiklik göstermektedir. Değişen pazar ve bölgesel değişimler turizm tesislerinin değerlerinde dalgalanmalara niçin olabilir. Gezi ve otel danışmanlığı tam da bu alanda devreye girmektedir.

Bundan dolayı otel sahipleri ve potansiyel otel yatırımcıları yeni emlak yatırımları için en güncel ve kesin bilgilere sahip olmak istemektedirler. Gerçekçi veriler içeren otel değerleme raporları veya otel fizibilite raporu oluşturmak için sektörel informasyon, birikim, tecrübe ve ustalaşmış iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Traveland Turizm müşterilerine kapsamlı turizm ve otel danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Geniş bir anlayış ve deneyimle desteklenen gezim ve otel danışmanlığı hizmeti için Traveland Turizm olarak sektörel uzmanlarla çalışıyoruz.

Turizm ve otel sektörü standartlarında uzman, ayrıca analiz ve yetkinlik gerektiren konularda geniş bir deneyime sahibiz.

Danışmanlık ve değerleme ortaklarınız olarak sürekli gezim piyasasını ve son ekonomik eğilimleri yakından izlemekteyiz. Sektörü bilen yatırımcılar, işletmeciler için destek ve bu pazarda yeni olan girişimciler için tecrübe sağlıyoruz.